Košík
Přihlášení
Jsem již registrovaný
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se pomocí Facebooku
Nová registrace
Manolo Blahník - The Art Of Shoesvýstava, Praha, 11/08/2017 10:00
Minimalizovat
Prodej bude ukončen: 12/11/2017 23:59

MANOLO BLAHNIK: THE ART OF SHOES
Praha 3. května 2017 – Museum Kampa má tu čest od 11. srpna do 12. listopadu hostit výstavu legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvanou The Art of Shoes. Po Paláci Morando v Miláně a Státním muzeu Ermitáž v Petrohradě je Praha další evropskou metropolí, kam výstava zavítá. Z pražské Kampy poputuje do Národního uměleckoprůmyslového muzea v Madridu, v roce 2018 pak do Baťova muzea obuvi v Torontu. Manolo Blahnik přijede osobně výstavu zahájit.
The Art of Shoes je intimní retrospektivou 45 let práce jedné z nejvlivnějších postav módní umělecké scény. Blahnikova invence a důmyslné řemeslo se spojily, aby překonaly hranice mezi módou a uměním.
Z více než 30 tisíc unikátních návrhů v proslulém soukromém archivu vybral Manolo Blahnik společně s kurátorkou dr. Cristinou Carrillo de Albornoz 212 bot a 80 původních kreseb jako osobní reflexi své práce, zachycující podstatu osobitého designu prostřednictvím jeho vášní a inspirace: architektury, umění, botaniky, literatury, filmografie, 18. století, Itálie, Ruska, Španělska a mnoha dalších kulturních a společenských podnětů a vlivů, jež ho fascinovaly. V souladu s podstatou kulturní výměny bude putovní výstava The Art of Shoes cestovat po oceňovaných a prestižních místech, významných pro Manola Blahnika, jeho práci a život.
\

V prodeji je jednorázová vstupenka platná po celou dobu konání výstavy. Otevírací doba: denně 10:00 - 18:00.
Děti do 6 let (včetně) zdarma.
Sleva děti 7-17 let, držitelé a držitelky průkazů ZTP a ZTP/P (doprovod hradí plné vstupné), studenti a studentky do 26 let a senioři starší 65 let za cenu 200 Kč.
Výhodná rodinná vstupenka (2 dospělí + až 4 děti zdarma).

Více informací: www.manoloblahnikexhibition.com

Minimalizovat

Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových

Adresa: 11800 U Sovových mlýnů 2, Praha
Předprodej byl ukončen.