Košík
Přihlášení
Jsem již registrovaný
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se pomocí Facebooku
Nová registrace
Sinatrology 2018Swingové vánoce v Lucerně - GALA včetně Swingové noci, Praha, 22/12/2018 19:00
Minimalizovat
Prodej bude ukončen: 22/12/2018 18:59
ARTANIS ENTERTAINMENT,s.r.o. pořádá
22.12.2018 VELKÝ SÁL LUCERNY
SINATROLOGY
uvádí
SWINGOVÉ VÁNOCE V LUCERNĚ
"GALA"
Jan Smigmator
Felix Slováček RTV Big Band

Dasha - zpěv
Leona Machálková - zpěv
Tereza Kovalová - zpěv, violoncello
Atila Huseyin (GB)


7 HODIN HUDBY, TANCE, ZÁBAVY, GASTRONOMIE
V prosinci 2018 se koncertní projekt Sinatrology vrací zpátky do Lucerny. Tentokrát se převlékne do slavnostního vánočního hávu a v sobotu 22. prosince promění Lucernu v nejromantičtější a zároveň nejdivočejší místo v Praze.
Letošní novinkou projektu Sinatrology bude taneční parket pro ty, které pulsující swing nenechává klidnými a chtějí si při koncertu i zatančit.
Celý swingový galavečer bude složen z téměř tříhodinového koncertu a následné afteparty, Swingové noci, trvající minimálně další 4 hodiny. Vstup na tuto afterparty nebude nijak zpoplatněn, což je další novinkou, Swingová noc bude přístupná pro všechny bez nutnosti zakoupení speciální vstupenky.
Vstupenky na celý program SWINGOVÉ VÁNOCE V LUCERNĚ "GALA" 22. prosince v sobě zahrnují swingovou zábavu na minimálně 7 hodin.
Prostě hluboko do noci, jak to měl FRANK SINATRA nejradši!


Program Swingové noci:
 • elektroswingový DJ SWING THING z Electro Swing Bohemia se saxofonistou
 • workshop/ výuka swingového tance tanečním mistrem panem Zdeňkem Pileckým
 • swingové vystoupení tanečního studia ZIG - ZAG
 • možnost setkání s hvězdami galakoncertu
 • degustace whisky
 • molekulární mixologie
 • Falešní hráči se svým originálním casinem (ruleta, black jack, kostky, skořápky, magie, hypnóza, čtení myšlenek…),
 • večerní raut (v případě jeho zakoupení)

  Tentokrát se celý program Swingové noci bude odehrávat v přízemí Lucerny, tudíž hosté sedící na parketu a ve zvýšeném přízemí nebudou muset po galakoncertě opouštět svá místa. Kromě vstupenek na celý program 4. ročníku Sinatrology si každý návštěvník galavečera bude moci koupit i vstup na vydatný večerní raut, který bude otevřen po skončení galakoncertu při začátku Swingové noci. Raut bude umístěn na obou stranách zvýšeného přízemí a jeho součástí bude neomezená konzumace jídla a pití po celou dobu trvání Swingové noci (vyjma destilátů). Cena 4 hodinového rautu je 1.000 Kč.
  \
  PŘÍZEMÍ PARKET
  Na parketu v přízemí Lucerny bude stolové sezení (1 stůl pro 8 lidí) , na stolech hosté najdou založená vína, whisky, nealko a drobné občerstvení. Po celou dobu koncertu se o hosty sedící u stolu bude starat vstřícná obsluha. Ceny míst ke stolům jsou včetně občerstvení "all you can drink". Ceny od 2.990 Kč do 3.990 Kč. (možnost dokoupit si večerní raut po skončení koncertu na Swingovou noc za 1.000 Kč ZDE)

  ZVÝŠENÉ PŘÍZEMÍ
  Ve zvýšeném přízemí napravo a nalevo budou hosté moci též sedět u malých stolků pro 2 lidi, na nichž budou mít založené nápoje a drobné občerstvení. Za nimi budou připraveny barové stolky v případě zájmu sledovat koncert ve stoje. Po celou dobu koncertu se o hosty ve zvýšením patře bude starat vstřícná obsluha. Ve zvýšeném přízemí bude v rámci Swingové noci po galakoncertu probíhat večerní raut, tudíž vstupenky na tyto místa již zahrnují i vstupenky na raut, zahrnující neomezenou konzumace jídla a pití po celou dobu trvání Swingové noci (vyjma destilátů). Ceny míst ve zvýšeném přízemí jsou včetně občerstvení „all you can drink“ během koncertu a i večerní raut v rámci Swingové noci. Ceny od 2.990 Kč do 3.990 Kč.

  1. A 2.PATRO
  Ostatní vstupenky do sálu velké Lucerny, tedy na místa a do lóží na 1. a 2.balkóně jsou bez občerstvení. Vstupenky v sobě též zahrnují vstup na Swingovou noc po galakoncertě. Ceny od 490 Kč do 1.290 Kč. (možnost dokoupit si večerní raut po skončení koncertu na Swingovou noc za 1.000 Kč ZDE)

  STÁNÍ
  Další novinkou bude možnost si koupit vstupenky na stání. I tyto vstupenky v sobě zahrnují vstup na afterparty. Cena 490 Kč. (možnost dokoupit si večerní raut po skončení koncertu na Swingovou noc za 1.000 Kč ZDE)

  koncert 19:00 hodin, open gate 17:45.

  Sleva ZTP/P (držitel průkazu hradí plné vstupné, doprovod má vstup zdarma) pouze na e-mailovou objednávku: info[zavináč]ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě. Jiné slevy nejsou poskytovány.
  ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!
 • Minimalizovat

  Lucerna - Velký sál

  Adresa: 11000 Palác Lucerna, Štěpánská 704/61, Praha
  Předprodej byl ukončen.