Koupit vstupenky na VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ, Permanentka + VIP KEMP, v Areál likérky Rudolf Jelínek, Vizovice, 17/08/2018 16:01 | Ticketstream
Košík
Přihlášení
Jsem již registrovaný
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se pomocí Facebooku
Nová registrace
VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ Permanentka + VIP KEMP, Vizovice, 17/08/2018 16:01
PERMANENTKA + VIP KEMP 17/08 - 18/08/2018
Vizovice, Areál likérky Rudolf Jelínek, Razov 472
Minimalizovat
Prodej bude ukončen: 16/08/2018 23:59
51. ročník festivalu VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ se uskuteční v areálu likérky RUDOLF JELÍNEK.

Také v roce 2018 v rámci festivalu Vizovické Trnkobraní otevřeme festivalový VIP KEMP, který nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů a ocení ho především ti návštěvníci, kteří za rozumný poplatek požadují nadstandardní festivalové ubytovací služby.
VIP KEMP má plánovanou kapacitu zhruba 1600 návštěvníků resp. 800 stanů (stany si návštěvníci staví vlastní). Půjde o bezpečný, oplocený, hlídaný a osvětlený prostor s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití mobilních telefonů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a WC s úklidovým servisem.
VIP KEMP má limitovanou kapacitu a proto funguje na principu "kdo dřív přijde, ten dřív bydlí". Doporučujeme proto koupit si vstupenku v předprodeji přes webové stránky www.ticketstream.cz. Budete tak na festival přijíždět s jistotou zajištěného ubytování a také s úsporou v podobě levnější vstupenky do VIP KEMPU (případně i na celý festival).

Jednodenní vstupenky do VIP KEMPU budou v prodeji jen na místě a to pouze v případě, že nebude kapacita areálu předem vyprodána.

Dětské vstupenky do VIP KEMPU budou v prodeji pouze na místě. V pokladně VIP KEMPU je mohou pro své děti zakoupit rodiče, kteří mají vstupenky do VIP KEMPU z předprodeje (v jakékoliv nákupní variantě) nebo si vstupenku do VIP KEMPU kupují na místě. Dětská vstupenka do VIP KEMPU bude stát 100,- Kč, malé děti do 1 metru výšky mají vstup zdarma. \
Provozní doba VIP kempu. bude: pátek 14,00 hodin až neděle 11,00 hodin.

Možnost STANOVÁNÍ ZDARMA bez zajištění a garance výše uvedených služeb zůstává zachována tak jako v předchozích letech. Ve FREE stanovém městečku budou k dispozici toalety, pitná voda a koše na odpad.
Stany si návštěvníci staví vlastní

Ve VIP KEMPU není možné parkovat automobily, karavany ani obytné vozy.
Majitelé kombinovaných vstupenek Permanentka + VIP kemp 2 dny, se musí nejprve odbavit v recepci VIP kempu
, kde dostanou i festivalovou pásku. Opačné pořadí není z technických důvodů možné.
Více informací: www.trnkobrani.cz
Minimalizovat

Areál likérky Rudolf Jelínek

Adresa: Razov 472, Vizovice
Sekce Množství