Košík
Přihlášení
Jsem již registrovaný
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se pomocí Facebooku
Nová registrace
Tři sestry a Slobodná Európa (SK) 100 LET PUNKOVÉ REPUBLIKY Radegast tour 2018, Most, 02/11/2018 19:00
Minimalizovat
Prodej bude ukončen: 02/11/2018 12:00
Tři sestry a Slobodná Európa - legendy českého a slovenského punku a rocku, vyrážejí na první společné turné! Tím v nerozborné jednotě bratrských národů, Čechů a Slováků, oslaví výročí 100 let od založení Československé republiky!

Vltavsko - dunajský ansámbl navštíví 11 měst v České republice!

Tři sestry:
Skupina Tři sestry vám během dvouhodinového koncertu odtajní a přímo před vaším zrakem pokřtí zbrusu nové album "!Svobodu ředkvičkám!", které bude na tomto turné premiérově v prodeji!
Samozřejmě nebude chybět ani výčep Radegast přímo na podiu, ze kterého budou občerstvováni samotní hudebníci i návštěvníci v první řadě.

Slobodná Európa:
Bratislavská undergroundovo-rockandrollová partička Slobodná Európa se vám představí v novém složení. Vedle hlavní hvězdy zpěváka Whiskyho, nebudou chybět kytaristi Sveťo Korbeľ a Vlado "Jerzi" Jurča, bubeník Tomáš "Tuleň" Vojtek a pozor, nyní poprvé i baskytarista Laco Lučenič známý svou spoluprací se skupinami Prúdy či Modus a následně i s Miro Žbirkou. Sám zpěvák Whisky o tom říká: ""Myslím, že to bude veľká paráda, on je nenormálny basák a chce si ešte na staré kolená zahrať rokenrol." \
Držitelé průkazu ZTP/P budou mít vstupenky za 250,- Kč pro sebe a za stejnou cenu i pro doprovod. Pokud si chtějí zakoupit vstupenku nyní v předprodeji, musí zaplatit plnou cenu vstupenky. Slevy ZTP/P a jiné jsou poskytovány pouze při zakoupení na místě.
Minimalizovat

Sportovní hala Most

Adresa: 43401 tř. Budovatelů 112/7, Most
www.sportovnihalamost.cz
Předprodej byl ukončen.