Košík
Přihlášení
Jsem již registrovaný
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se pomocí Facebooku
Nová registrace
Schola gregoriana PragensisBachův varhanní podzim, Brno, 21/10/2018 19:00
Minimalizovat
Prodej bude ukončen: 21/10/2018 23:59
Důstojné chrámy, mohutný zvuk varhan a hravost hudby. Skladby Johanna Sebastiana Bacha, jeho současníků a jejich vliv na českou varhanní tvorbu – to je program devátého ročníku Bachova varhanního podzimu.
Na devíti koncertech se představí zvučná jména varhanního světa: německý hráč Samuel Kummer, polský varhaník Julian Gembalski, stálice české varhanní scény Irena Chřibková či odborník na Regerovo dílo Martin Moudrý. Propojení varhan se sborovým mužským zpěvem ocení obdivovatelé Davida Ebena a jeho souboru Schola Gregoriana Pragensis. Mladičká operní pěvkyně Aneta Ručková se uvede za doprovodu barokních varhan v Doubravníku a houslista Jan Talich spolu s klavíristou Martinem Kasíkem rozezní sál Jihočeské filharmonie.
Česká země letos slaví významné kulaté výročí – oslavujme dobrou hudbou a silnými uměleckými prožitky! \
Zlevněné vstupné pro Studenty (-26 let), Seniory (65+ let) a ZTP/P + doprovod (vstupenka pro dvě osoby za cenu jedné) k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce.

Vstupenky se slevou ZTP pouze na e-mailovou objednávku: info[zavináč]ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.
Minimalizovat

Katedrála sv. Petra a Pavla

Adresa: 60200 Petrov 9, Brno
Předprodej byl ukončen.