Košík
Přihlášení
Jsem již registrovaný
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se pomocí Facebooku
Nová registrace
Petr Nouzovský a Miriam Rodriguez BrüllováMezinárodní hudební festival Český Krumlov 2017, Český Krumlov, 01/08/2017 19:30
Minimalizovat
Prodej bude ukončen: 01/08/2017 22:00

„Après un rêve“

Petr Nouzovský (ČR) – violoncello
Miriam Rodriguez Brüllová (SR) - kytara

Violoncellista Petr Nouzovský je držitelem ocenění „New Master on Tour 2007“, „Europäische Förderpreis für Musik 2007“, laureát Val Tidone Competition 2011 a Johannes Brahms Competition 2013. Studoval v Praze, Dráždanech a Madridu. Jako sólista vystoupil na festivalech či pódiích v Moskvě, Petrohradu, Istanbulu, Tallinu, Barceloně, Los Angeles, Kodani, Tel Avivu, Buenos Aires, Memphisu, Pekingu, Šanghaji, Londýně, Jeruzalému, Atlantě, Kyotu, Alžíru či Bratislavě. Sólově debutoval na Pražském jaru v roce 2005. V amsterdamském Concertgebouw o tři roky později, na Pablo Casals Festival v roce 2010, na Santander Festival v roce 2011 a na Kasseler Musiktage v roce 2011. Do roku 2016 natočil 23 CD. Zahrál 1600 koncertů ve 40ti zemích světa. Každoročně vystupuje na 150ti koncertech. CD Vivat Tango (Supraphon) získalo ocenění „Nejlepší violoncellové CD roku 2014“ v New Yorku.

Miriam Rodriguez Brüllová, absolventka Státní konzervatoře a Vysoké školy múzických umění v Bratislavě, posléze studovala v Kanadě na Université du Québec à Montréal a na Université Laval v Québecu pod vedením špičkového kytaristy Alvara Pierriho. U tohoto profesora se zdokonalovala v interpretačním umění i na Universität für Musik und darstellende Kunst ve Vídni. Po skončení studia několik let na této univerzitě pedagogicky působila. Miriam Rodriguez Brüllová se účastnila řady mistrovských kurzů u světoznámých kytaristů, jako jsou Abel Carlevaro, Alvaro Pierri, Luise Walker, Oscar Ghiglia, Pavel Steidl, John Duarte a další. Představila se ve většině států Evropy, v Asii, Severní i Jižní Americe. Miriam Rodriguez Brüllová je iniciátorkou a uměleckou ředitelkou mezinárodního hudebního festivalu Bratislavská komorní kytara.
\
Vstupenky ZTP a ZTP/P pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě..
Více informací: www.festivalkrumlov.cz

Minimalizovat

Maškarní sál

Adresa: 38101 Zámek 59, Český Krumlov
Předprodej byl ukončen.